خرد کردن فواره میلیون لس آنجلس آشپزخانه

خرد کردن: فواره میلیون لس آنجلس آشپزخانه لس آنجلس آشپزخانه آنجلینا جولی آنجلینا جولی

عکس ، حرکات عجیب برنده نخل طلای جشنواره کن

روبن اوستلوند، کارگردان سوئدی، دیشب بعد از بردن نخل طلای جشنواره فیلم کن با هیجان بسیار روی صحنه مراسم دوید.  حرکات عجیب برنده نخل ..

ادامه مطلب

ترافیک پرحجم در محور پایتخت کشور عزیزمان ایران – قم

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:‌ در حال حاضر ترافیک در محورهای پایتخت کشور عزیزمان ایران – قم و قم – جمکران پرحجم است ..

ادامه مطلب

آخر رویا پردازی تیم موناکو ، افزایش یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان

تیم فوتبال یوونتوس با پیروزی در دیدار برگشت برابر موناکو به دیدار نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا افزایش کرد. افزایش یوونتوس به فینال لیگ قه..

ادامه مطلب

تلاش سیستماتیک جهت خانه‌نشین‌کردن زنان

رسیدن به سهمیه ٣٠ درصدی در انتخابات مجلس و شورای شهر، به باور الهه کولایی دستاورد ارزشمندی جهت زنان کشور عزیزمان ایران هست. نه تنها فهرست شورا و مجلس که لایه ها ..

ادامه مطلب

تولید هیدروژن و تصفیه هوا با یک دستگاه جیبی

یک تیم از دانشمندان بلژیکی موفق به توسعه یک دستگاه تازه شدند که قادر به تولید برق بوده و در عین حال می‌تواند هوای آلوده را تصفیه کند. تولید هید..

ادامه مطلب

پیشکسوت استقلال در بیمارستان خوابیدن شد

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال به علت پرسشها گوارشی در بیمارستان خوابیدن شده است است. پیشکسوت استقلال در بیمارستان خوابیدن شد عبارات مهم : ای..

ادامه مطلب

همسر ملکه انگلیس اعلام بازنشستگی کرد

همسر ملکه انگلیس در سن 95 سالگی اعلام کرد از ماه سپتامبر آینده از کلیه مسئولیت‌هایش کناره‌گیری کرده و بازنشسته می‌شود. همسر ملکه انگلیس اعل..

ادامه مطلب

اگر عنوان تولید ملی سامان یابد ثروت کشور زیاد کردن می‌یابد / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده صحیح از منابع مالی در نظام مدیریتی کشور تاکید کرد. لاریجانی :اگر عنوان تولید ملی سامان یابد ثروت کشور ز..

ادامه مطلب

تولید ارزان سوخت پاک از جلبک با کمک محقق ایرانی

گروهی از محققان ژاپنی به رهبری یک محقق ایرانی روشی ارزان جهت تولید سوخت پاک از ریزجلبک ها یافته اند.  تولید ارزان سوخت پاک از جلبک با کمک ..

ادامه مطلب