خرد کردن فواره میلیون لس آنجلس آشپزخانه

خرد کردن: فواره میلیون لس آنجلس آشپزخانه لس آنجلس آشپزخانه آنجلینا جولی آنجلینا جولی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «شکل آب» به اسکار نزدیک شد

«شکل آب» ساخته «گیلرمو دل‌تورو» با کسب جایزه عالی ترین فیلم جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا، یکی از شانس‌های مهم جوایز اسکار شد.

«شکل آب» به اسکار نزدیک شد

«شکل آب» به اسکار نزدیک شد

عبارات مهم : انجمن

«شکل آب» ساخته «گیلرمو دل تورو» با کسب جایزه عالی ترین فیلم جوایز انجمن تهیه کنندگان آمریکا، یکی از شانس های مهم جوایز اسکار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، مراسم اعطای جوایز بیست ونهمین دوره جوایز سینمایی انجمن کارگردانان آمریکا (PGA) در حالی برگزار شد که فیلم «شکل آب» به کارگردانی «گیلرمو دل تورو» در مسابقه با «بیمار بزرگ»، «بازی مالی»، «پُست»، «سه بیلبورد» و «زن شگفت انگیز»، در نهایت جایزه عالی ترین فیلم این مناسبت سینمایی را از آن خود کرد.

«شکل آب» به اسکار نزدیک شد

فیلم فانتزی «شکل آب» که در جشنواره فیلم ونیز ۲۰۱۷ جایزه شیر طلای عالی ترین فیلم را به خود تخصیص داده شده است داد، در جوایز سینمایی گلدن گلوب نیز که در هفت شاخه نامزدها بود، دو جایزه عالی ترین کارگردانی و موسیقی متن را از آن خود کرده است.

در ۱۹ دوره از ۲۷ دوره گذشته جوایز انجمن تهیه کنندگان آمریکا، برنده جایزه عالی ترین فیلم این مناسبت سینمایی با برنده اسکار عالی ترین فیلم یکسان بوده است ولی در دو سال اخیر این طور نبوده و در حالی که جایزه مهم (PGA) به «لالا لند» و «کسری بزرگ» رسیده ولی برنده اسکار فیلم های «مهتاب» و «اسپاتلایت» بودند.

«شکل آب» ساخته «گیلرمو دل‌تورو» با کسب جایزه عالی ترین فیلم جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا، یکی از شانس‌های مهم جوایز اسکار شد.

«مرد پرنده»، «۱۲ سال بردگی»، «آرگو»، «هنرمند»، «سخنرانی پادشاه»، «هرت لاکر»، «میلیونر زاغه نشین» و «جایی جهت پیرمردها نیست» فیلم هایی هستند که در ۸ سال گذشته جایزه عالی ترین فیلم انجمن تهیه کنندگان آمریکا و اسکار را کسب کرده اند.

در بخش عالی ترین انیمیشن و مستند جوایز انجمن تهیه کنندگان آمریکا در سال ۲۰۱۸ نیز به ترتیب «کوکو» محصول استودیو پیکسار و «جین» به کارگردانی «برت مورگان» برگزیده شدند.

در بخش تلویزیونی این مناسبت سینمایی «قصه ندیمه» (فصل ۱) عالی ترین سریال درام آشنا شد و جایزه عالی ترین تهیه کنندگی سریال های کمدی نیز به «خانم میزل شگفت انگیز» رسید.

«شکل آب» به اسکار نزدیک شد

واژه های کلیدی: انجمن | برنده | جایزه | آمریکا | سینمایی | کارگردانی | جوایز اسکار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs