خرد کردن فواره میلیون لس آنجلس آشپزخانه

خرد کردن: فواره میلیون لس آنجلس آشپزخانه لس آنجلس آشپزخانه آنجلینا جولی آنجلینا جولی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی همه طرف‌ها باید به برجام پایبند باشند / وزارت خارجه چین

وزارت امور خارجه چین با تاکید بر این‌که جامعه بین‌الملل از برجام حمایت می‌کند، اعلام کرد: چین براین باور است که برجام یک دستاورد مهم چند جانبه و الگویی جهت حل پ

همه طرف‌ها باید به برجام پایبند باشند / وزارت خارجه چین

وزارت خارجه چین: همه طرف ها باید به برجام پایبند باشند

عبارات مهم : ایران

وزارت امور خارجه چین با تاکید بر این که جامعه بین الملل از برجام حمایت می کند، اعلام کرد: چین براین باور است که برجام یک دستاورد مهم چند جانبه و الگویی جهت حل پرسشها سخت بین المللی از طریق ابزارهای دپلماتیک و سیاسی است.

به گزارش ایسنا، لو کانگ سخنگوی وزارت امور خارجه چین در تصویر العمل به بیانیه مدیر جمهور آمریکا راجع به برنامه جامع اقدام یکسان (برجام) گفت: ما این بیانیه را به خاص بخش مربوط به ادامه تعلیق تحریم های کشور عزیزمان ایران را که بخشی از تعهدات آمریکا در چارچوب برجام هست، بررسی کردیم. ما به این توصیه توجه داریم که جامعه بین الملل به طور جهانی از برجام حمایت می کند و تلاش های کشور عزیزمان ایران جهت اجرای این توافق را به رسمیت می شناسد.

همه طرف‌ها باید به برجام پایبند باشند / وزارت خارجه چین

بنا بر گزارش پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه چین کانگ در ادامه گفت: طرف چینی همواره به طور جدی از برجام حمایت کرده هست. ما بر این باوریم که برجام یک دستاور مهم حاصل از چند جانبه گرایی و الگویی جهت حل پرسشها بین المللی سخت از طریق ابزارهای دیپلماتیک و سیاسی است.

وی تصریح کرد: تضمین اجرای درست برجام جهت حفظ صلح و ثبات منطقه خاورمیانه و رژیم بین المللی منع اشاعه بسیار حائز اهمیت است و منافع اساسی تمام طرف ها را تامین می کند.

وزارت امور خارجه چین با تاکید بر این‌که جامعه بین‌الملل از برجام حمایت می‌کند، اعلام کرد: چین براین باور است که برجام یک دستاورد مهم چند جانبه و الگویی جهت حل پ

سخنگوی دستگاه دیپلماسی چین افزود: از آنجایی که برجام به سادگی حاصل نشده هست، تمام طرف های آن باید به این توافق احترام بگذارند. در شرایط کنونی ما امیدواریم که تمام طرف ها بتوانند منافع بلندمدت و چشم انداز بزرگ تری را متصور باشند، اختلافات را برطرف کنند و به اجرای برجام به شکلی موثر و جامع همراه با خواست سیاسی نیرومند ادامه دهند.

لو کانگ همچنین گفت: علاوه براین تاکید می کنم که چین همواره با تحریم های یک جانبه کشورها علیه کشورهای دیگر مطابق با قوانین داخلی ارزش مخالف هست. این موضع مشخص و محکم است.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا جمعه شب (22 دی ماه) بیانیه ای را راجع به توافق هسته ای منتشر و در آن اعلام کرد که به تعلیق تحریم های کشور عزیزمان ایران ادامه می دهد. ترامپ در این بیانیه گفت که اگر طرف های اروپایی برجام آنچه وی نقاظ ضعف این توافق می خواند را اصلاح نکنند، از برجام خارج خواهد شد. دولت آمریکا به طور هم وقت تحریم هایی را علیه 14 فرد و نهاد ایرانی یا مرتبط با کشور عزیزمان ایران به بهانه نقض حقوق بشر اعمال کرد که مشمول بر چند فرد و شرکت چینی می شود.

همه طرف‌ها باید به برجام پایبند باشند / وزارت خارجه چین

واژه های کلیدی: ایران | توافق | بیانیه | آمریکا | ایرانی | تحریم ها | وزارت خارجه | وزارت امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs