خرد کردن فواره میلیون لس آنجلس آشپزخانه

خرد کردن: فواره میلیون لس آنجلس آشپزخانه لس آنجلس آشپزخانه آنجلینا جولی آنجلینا جولی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی حقوق کمتر از 2 میلیون تومان، مالیات ندارد

رئیس شرکت امور مالیاتی می‌گوید حقوق زیر دو میلیون تومان از پرداخت مالیات معاف است و اگر افرادی هستند که کمتر از دو میلیون تومان حقوق می‌گیرند و تحت عناوین مختلف

حقوق کمتر از 2 میلیون تومان، مالیات ندارد

حقوق کمتر از 2 میلیون تومان، مالیات ندارد

عبارات مهم : قانون

رئیس شرکت امور مالیاتی می گوید حقوق زیر دو میلیون تومان از پرداخت مالیات معاف است و اگر افرادی هستند که کمتر از دو میلیون تومان حقوق می گیرند و تحت عناوین مختلفی از حقوق آن ها مالیات کسر می شود حتما این عنوان را به شرکت امور مالیاتی اعلام کنند.

به گزارش ایسنا، سیدکامل تقوی نژاد در پاسخ به این پرسش که: بسیاری از شرکت ها و شرکت های دولتی و شخصی از افرادی که زیر دو میلیون تومان حقوق می گیرند مالیات کسر می کنند، در حالی که این مالیات به حساب شرکت واریز نمی شود گفت: قانون گذار وظیفه کرده است که هر سال پایه معافیت مالیاتی در قانون بودجه مشخص شود. اجازه دهید به این توصیه اشاره کنم که در این دولت اتفاق تازه ای افتاد.

حقوق کمتر از 2 میلیون تومان، مالیات ندارد

وی افزود: به این ترتیب که پیش تر در بخش دولتی یک قیمت جهت پایه معافیت مالیاتی داشتیم و در بخش های غیر دولتی قیمت های دیگر محاسبه می شد ولی در قانون بودجه رعایت عدالت کرده و همه را یکسان کردیم. در حال حاضر هر کارمندی در بخش دولتی و شخصی زیر دو میلیون تومان دریافتی داشته باشد، هیچ گونه مالیاتی نباید پرداخت کند و اگر چنین اقدامی صورت می گیرد فرد باید به شرکت امور مالیاتی اطلاع دهد.

رئیس شرکت امور مالیاتی گفت: در شرایط کنونی با وصل شدن سامانه به خزانه، اطلاعات حقوق افراد دریافت می شود، به این ترتیب که اطلاعات ذی حسابی ها به صورت آن لاین بررسی خواهد شد. ولی در مورد حقوق شرکت های شخصی باید بگویم که اوضاع آن ها در وقت پیگیری به دست می آید. به این ترتیب که اکنون حقوق کسر می شود و سال آینده که اظهار نامه می آید اطلاعات آن ها بررسی می شود.

رئیس شرکت امور مالیاتی می‌گوید حقوق زیر دو میلیون تومان از پرداخت مالیات معاف است و اگر افرادی هستند که کمتر از دو میلیون تومان حقوق می‌گیرند و تحت عناوین مختلف

با این حال از همین تریبون اعلام می کنم کسر مالیات زیر دو میلیون تومان از حقوق افراد تعدی به حقوق آن ها است و آگاه باشید که این پول به شرکت پرداخت نمی شود. ما از طریق ایسنا اطلاع رسانی می کنیم هر کارمند یا کارگری که زیر دو میلیون تومان حقوق می گیرد و از او مالیات اخذ می شود به شرکت مالیاتی اعلام کند.

واژه های کلیدی: قانون | مالیات | میلیون | اطلاعات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs